Sample image

Pinsy metalowe są wyrobem mającym zastosowanie w kampaniach reklamowych oraz podczas imprez okolicznościowych i parad.
Te metalowe znaczki mogą być także nietuzinkową ozdobą odzieży lub toreb. Stanowią ciekawą formę promocji, przekazu informacji i marketingu.

 
Sample image

Firma Metgraf posiada sześćdziesięcioletnią tradycję w zakresie wyrobu galanterii metalowej. Jako wiodący producent pinsów¸ gwarantujemy wysoką jakość usług, staranność realizacji, wierność odwzorowania oraz profesjonalizm na światowym poziomie. Nowoczesne zaplecze mechaniczne, tradycyjne techniki wyrobu oraz wysoko specjalizowana kadra pracowników są gwarancją zadowolenia Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Przywiązujemy ogromną uwagę do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa mając nadzieję, że nasza współpraca z Klientem będzie owocna i długofalowa.

 
Sample image

Nasza oferta to przede wszystkim produkcja pinsów w kształcie standardowym (okrąg, prostokąt) bądź nietypowym – według specyfikacji i projektu Klienta. Pinsy mogą przyjmować kształt logo przedsiębiorstwa lub herbu miasta. Dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów. Celem umieszczenia logotypu na znaczku najpierw stosujemy druk, potem poddajemy go procesowi trawienia i kończymy na wypełnianiu kompozycji kolorem. W zależności od projektu, wytwarzamy znaczki metalowe płaskie bądź trójwymiarowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także pinsy wpinane do odzieży na stałe bądź typu badges – ze szpilką do toreb.

Umożliwiamy produkcję zarówno w niewielkich, jaki i w wysokich nakładach. Jesteśmy elastyczni, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i odbiorców indywidualnych. Ugruntowana pozycja na rynku i rekomendacje są dla nas najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o jakość produktu i obsługi Klienta.