Sample image

Znaczki metalowe pinsy na zamówienie


Metalowe piny są wyrobem, który znajduje zastosowanie zarówno w kampaniach reklamowych, jak i podczas różnych imprez okolicznościowych oraz parad. Dodatkowo, mogą one stanowić nietuzinkową ozdobę na odzieży lub torebach. Piny te charakteryzują się interesującą formą promocji, przekazywaniem informacji oraz marketingiem.

Firma Metgraf to prawdziwy weteran wśród producentów galanterii metalowej, którzy z powodzeniem działają na rynku już od 60 lat. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jesteśmy liderami w produkcji pinsów! Gwarantujemy naszym Klientom nie tylko najwyższą jakość usług, ale także pełen profesjonalizm na światowym poziomie. Nasze nowoczesne zaplecze mechaniczne, połączone z tradycyjnymi technikami wyrobu oraz wysoko specjalizowaną kadrą pracowników, daje gwarancję idealnego odwzorowania każdego projektu. Przykładamy dużą wagę do dynamicznego rozwoju naszej firmy, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów. Mamy nadzieję na owocną i długofalową współpracę z Państwem!

 
Sample image

Pinsy metalowe to niewielkie, ozdobne nakładki na ubrania, plecaki oraz torby. Najczęściej składają się z metalowej blaszki z wygrawerowanym wzorem, tekstem lub logotypem, oraz zabezpieczenia na odwrocie. Choć ich pierwotnym przeznaczeniem było oznaczanie wojskowych odznaczeń, dziś stanowią one popularną formę wyrazu poglądów, zainteresowań czy przekonań. Często zdarza się, że to właśnie pinsami metalowymi chcemy wyrazić swoje stanowisko w krótki i zwięzły sposób. Ich kolorowa, błyszcząca grafika stanowi modny i elegancki dodatek do casualowych stylizacji, a jednocześnie umożliwia indywidualne wyrażenie siebie.

 
Sample image

Nasza oferta to produkcja pinsów, które mogą mieć standardowe kształty, takie jak okrąg czy prostokąt, ale też nietypowe według specyfikacji i projektu Klienta. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu znaczki w kształcie logo przedsiębiorstwa lub herbu miasta. Dbamy o jakość naszych produktów i stosujemy wysokiej jakości technologie. Dzięki umieszczeniu logotypu na znaczku, nasze produkty się wyróżniają. Proces produkcji obejmuje druk, trawienie i wypełnienie kompozycji kolorem. W zależności od projektu, wytwarzamy również znaczki metalowe płaskie lub trójwymiarowe. Oprócz tego, nasza oferta obejmuje również pinsy wpinane do odzieży na stałe lub typu badges ze szpilką do toreb. Bez względu na wielkość zamówienia, jesteśmy elastyczni i gotowi do obsługi zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Nasza ugruntowana pozycja na rynku i liczne rekomendacje to najlepsze potwierdzenie dla naszego profesjonalizmu i dbałości o jakość produktu i obsługi Klienta.

Pinsy metalowe Metgraf Katowice poznaj cennik