Your image

Znaczki i odznaczenia grawerowane stanowią wspaniałe uwieńczenie każdej okazji, imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturowych oraz gali. Mogą być także uhonorowaniem i wyróżnieniem dla postaci związanych ze sportem, polityką, ekonomią, nauką, kulturą bądź życiem społecznym.

 
Sample image

Odznaczenia i znaczki grawerowane są wykonywane metodą bicia matrycy stalowej na prasie ciernej. Wyroby te najczęściej są wykonywane z miedzi, mosiądzu i innych metali kolorowych. Projekt przygotowywany jest na podstawie specyfikacji Klienta. Odznaki i znaczki są poddawane obróbkom takim jak srebrzenie, złocenie i patynowanie. W przypadku kolorowych wyrobów, producent wykorzystuje emalię złotniczą bądź emalię na zimno. Ostatecznym etapem jest proces barwienia i polerowania, co wpływa na trwałość i estetykę produktu. Znaczki okolicznościowe mogą mieć różne zapięcia: agrafkę, śrubkę lub szpilkę z motylkiem.

 
Sample image

Nasza firma jako producent jest obecna na rynku od 1956 roku. Wieloletnia tradycja w połączeniu z pasją i zaangażowaniem są gwarancją wysokiej jakości realizacji oraz zadowolenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykorzystujemy tradycyjne metody grawerskie. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach. Przywiązujemy uwagę do detali. Nasze wyroby cechują się ponadprzeciętną estetyką, starannością wykonania, trwałością i solidnością realizacji. Jesteśmy dumni z tego, że zaufało nam już tak wielu Klientów. Dzięki elastyczności oferty możemy obsłużyć zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i odbiorców indywidualnych.