Sample image

Medale okolicznościowe odlewane są najczęściej przy okazji imprez masowych i sportowych, jubileuszy, rocznic bądź ważnych wydarzeń o charakterze kulturowym. Efektowne, eleganckie i oryginalne są wspaniałym uwieńczeniem każdej okazji. Medale wręczane są także w formie nagrody podczas gali i konkursów. W zależności od projektu Klienta mogą być numerowane lub imienne, a także jedno- bądź dwustronne.

 
Sample image

Specjalizacją naszej firmy od sześćdziesięciu lat jest produkcja medali okolicznościowych. W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne techniki wytwarzania oraz wysokiej jakości materiały: laminat, sklejki, pleksi, stopy metali i aluminium. Medale okolicznościowe są produkowane metodą bicia na prasie ciernej. Wyrób następnie jest barwiony, polerowany i lakierowany bezbarwnie, co zabezpiecza go przed działaniem czynników zewnętrznych.

W zależności od gustu i wizji Klienta medale mogą być posrebrzane, niklowane, pozłacane, patynowane, anodowane bądź emaliowane.
Zatrudniamy doświadczonych fachowców, co jest gwarancją wysokiej jakości wyrobu, estetyki wykonania i staranności wykończenia.

 
Sample image

Nasza firma jako producent oferuje także wykonanie medali w technologii 3D, co umożliwia tworzenie skomplikowanych form przestrzennych, elementów ozdobnych i płaskorzeźby twarzy. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych projektów. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnych wzorów według dostarczonej nam specyfikacji.

Medale okolicznościowe są ponadczasowym wyróżnieniem i uhonorowaniem sukcesów osoby obdarowywanej. Wyroby tego typu stanowią ciekawą i prestiżową dekorację biur i gabinetów. Medale mogą zostać umieszczone w eleganckich plastikowych lub welurowych futerałach.